Co. Blueto Electronics&Communication Dongguan, ΕΠΕ

 

Υψηλός - ποιότητα, καλύτερη υπηρεσία, λογική τιμή.

Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Pigtail

Σκοινί FC UPC 24 δέσμη 24 μπαλωμάτων πλεξίδων υψηλής δύναμης ινών χρώματα με το συνδετήρα FC

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
Είμαι Online Chat Now

Σκοινί FC UPC 24 δέσμη 24 μπαλωμάτων πλεξίδων υψηλής δύναμης ινών χρώματα με το συνδετήρα FC

Κίνα Σκοινί FC UPC 24 δέσμη 24 μπαλωμάτων πλεξίδων υψηλής δύναμης ινών χρώματα με το συνδετήρα FC προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Σκοινί FC UPC 24 δέσμη 24 μπαλωμάτων πλεξίδων υψηλής δύναμης ινών χρώματα με το συνδετήρα FC

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Blueto
Πιστοποίηση: CE/ROHS/ISO9001
Αριθμό μοντέλου: FC δέσμη 24fibers SM

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 5pcs
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: ουδέτερη συσκευασία
Χρόνος παράδοσης: 3-5workig ημέρες
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 15000 τεμάχια ανά εβδομάδα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Χρώμα: 24colors Αρίθμηση ινών: 24
Τύπος Conector: UPC ή APC Τύπος Fiber: SM ή ΚΚ
Πρότυπο συνδετήρων: SC, ST, FC, LC, Κ.ΛΠ.
Υψηλό φως:

pigtail patch cord

,

fiber optic ferrule

Πλεξίδες ενιαίο SM δεσμών 24colors FC UPC οπτικών ινών 24fiber

 

Εφαρμογή:
Εξοπλισμός δοκιμής
FTTX+LAN
Οπτική ίνα CATV
Σύστημα οπτικών επικοινωνιών
Τηλεπικοινωνίες

 

Προδιαγραφή:

Παράμετρος Μονάδα FC, SC, LC ST, MU ΑΜ-RJ, MPO E2000
SM ΚΚ SM ΚΚ SM ΚΚ SM
PC UPC APC PC PC UPC PC PC UPC PC PC APC
Απώλεια εισαγωγής (χαρακτηριστική) DB ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3
Επιστροφής απώλεια DB ≥45 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥30 ≥45 ≥50 ≥35 ≥55 ≥75
Λειτουργούν μήκος κύματος NM 1310, 1510 1310, 1510 1310, 1510 1310, 1510
Ανταλλαξιμότητα DB ≤0.1 ≤0.1 ≤0.2 ≤0.2
Δόνηση DB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
Λειτουργούσα θερμοκρασία °C -40~80 -40~80 -40~80 -40~80
Θερμοκρασία αποθήκευσης °C -45~85 -45~85 -45~85 -45~85
Διάμετρος καλωδίων χιλ. φ3.0, φ2.0, φ0.9 φ3.0, φ2.0, φ0.9 φ3.0, φ2.0, φ0.9 φ3.0, φ2.0, φ0.9

 

Διαταγή των πληροφοριών:
Πλεξίδα κορδελλών 30cm-3meter UPC-SM-12Core-0.9mm-κορδελλών FC/.

1 2 3 - 4 - 5 - 6 - 7
1 τύπος συνδετήρων: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA
2 Ferrule τέλος-πρόσωπο: PC, UPC, APC
3 τύπος ινών: Single-mode (SM: 9/125um-G652), πολλαπλού τρόπου (ΚΚ: 50/125um-OM2 ή 62.5/125um-OM1), OM3, OM4.
4 τύπος πυρήνων: 1/2/4/6/8/12 πυρήνας προαιρετικός
5 διάμετρος καλωδίων κορδελλών: 2.0mm, 0.9mm
6 μήκοςκαλωδίωνκορδελλών: 20cm, 30cm, 50cm… ή προσαρμοσμένος
7 μήκος καλωδίων: 1m, 2m, 3m ή προσαρμοσμένος

τύπος 8: PVC, LSZH, OM3, OFNR, OFNP

Σκοινί FC UPC 24 δέσμη 24 μπαλωμάτων πλεξίδων υψηλής δύναμης ινών χρώματα με το συνδετήρα FC

Σκοινί FC UPC 24 δέσμη 24 μπαλωμάτων πλεξίδων υψηλής δύναμης ινών χρώματα με το συνδετήρα FC

Σκοινί FC UPC 24 δέσμη 24 μπαλωμάτων πλεξίδων υψηλής δύναμης ινών χρώματα με το συνδετήρα FC

Στοιχεία επικοινωνίας
Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms.Jonay Xie

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)