Co. Blueto Electronics&Communication Dongguan, ΕΠΕ

 

Υψηλός - ποιότητα, καλύτερη υπηρεσία, λογική τιμή.

Σπίτι
Προϊόντα
Περίπου εμείς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Pigtail

SC/APC 12 ενιαίο πρότυπο ινών Corning πλεξίδων οπτικών ινών χρωμάτων

SC/APC 12 ενιαίο πρότυπο ινών Corning πλεξίδων οπτικών ινών χρωμάτων

SC/APC 12 Colors Fiber Optic Pigtails Corning Fiber Single Model
SC/APC 12 Colors Fiber Optic Pigtails Corning Fiber Single Model

Μεγάλες Εικόνας :  SC/APC 12 ενιαίο πρότυπο ινών Corning πλεξίδων οπτικών ινών χρωμάτων Καλύτερη τιμή

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Blueto
Πιστοποίηση: CE/ROHS/ISO9001
Αριθμό μοντέλου: SC/APC 12 ίνες SM
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: ουδέτερη συσκευασία
Χρόνος παράδοσης: 3-5working ημέρες
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 8000 κομμάτια την εβδομάδα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος Fiber: Corning Χρώμα: 12colors
Αρίθμηση ινών: 12 Τύπος Conector: UPC ή APC
OD: 0.9 μοντέλο: SM ή ΚΚ
Πρότυπο συνδετήρων: SC, ST, FC, LC, Κ.ΛΠ.
Υψηλό φως:

καλώδιο οπτικών ινών πλεξίδων

,

Σκοινί μπαλωμάτων πλεξίδων

Ενιαίο πρότυπο ινών Corning πλεξίδων οπτικών ινών SC/APC 12colors

 

Περιγραφή προϊόντων


Οι πλεξίδες ινών είναι κοντή οπτική ίνα που συνδέεται μόνιμα με μια πηγή, τον ανιχνευτή ή άλλη συσκευή οπτικών ινών από τη μία πλευρά και έναν οπτικό συνδετήρα σε άλλος.

 

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια

Άριστη μηχανική αντοχή
Υψηλές αξιοπιστία και σταθερότητα

Αγαθό στην επανάληψη και την ανταλλαξιμότητα

 

Εφαρμογή

Εξοπλισμός δοκιμής
FTTX+LAN
Οπτική ίνα CATV
Σύστημα οπτικών επικοινωνιών
Τηλεπικοινωνίες

elecommunication

 

Προδιαγραφή
SC/APC 12 ενιαίο πρότυπο ινών Corning πλεξίδων οπτικών ινών χρωμάτων 0
 
SC/APC 12 ενιαίο πρότυπο ινών Corning πλεξίδων οπτικών ινών χρωμάτων 1
SC/APC 12 ενιαίο πρότυπο ινών Corning πλεξίδων οπτικών ινών χρωμάτων 2
SC/APC 12 ενιαίο πρότυπο ινών Corning πλεξίδων οπτικών ινών χρωμάτων 3

Στοιχεία επικοινωνίας
Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms.Jonay Xie

Τηλ.:: +8615913723243

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς