Co. Blueto Electronics&Communication Dongguan, ΕΠΕ

 

Υψηλός - ποιότητα, καλύτερη υπηρεσία, λογική τιμή.

Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Patch Cord

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών Patch Cord

(37)
Κίνα PER≥25dB 23dB σκοινί 20Meters ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΎ μπάλωμα με την αργή ίνα άξονα 1060nm Corning συνδετήρων FC/APC εργοστάσιο

PER≥25dB 23dB σκοινί 20Meters ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΎ μπάλωμα με την αργή ίνα άξονα 1060nm Corning συνδετήρων FC/APC

PER≥25dB, 23dB σκοινί 20Meters ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΎ μπάλωμα με την αργή ίνα άξονα 1060nm Corning συνδετήρων FC/APC Αργός άξονας 1060nm Ίνα Corning Σακάκι καλωδίων: μπλε χρώμα Πόλωση που διατηρεί το σκοινί 980,1060,1310... Διαβάστε περισσότερα
2019-08-26 16:35:14
Κίνα Πόλωση που διατηρεί το συνδετήρα 20M, 15M, 10M, ίνα σκοινιού SC/APC μπαλωμάτων του (PM) άξονα 1060nm Corning 5M αργή εργοστάσιο

Πόλωση που διατηρεί το συνδετήρα 20M, 15M, 10M, ίνα σκοινιού SC/APC μπαλωμάτων του (PM) άξονα 1060nm Corning 5M αργή

Πόλωση που διατηρεί το συνδετήρα 20M, 15M, 10M, 5M σκοινιού SC/APC μπαλωμάτων του (PM) Αργός άξονας 1060nm Ίνα Corning Σακάκι καλωδίων: μπλε χρώμα Πόλωση που διατηρεί το σκοινί 980,1060,1310,1550nm μπαλωμάτων τ... Διαβάστε περισσότερα
2019-08-26 16:33:52
Κίνα Πόλωση που διατηρεί το αργό σκοινί μπαλωμάτων άξονα LC ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΌΣ άλτης/ίνα 980 της Panda 1060 1310 1550nm εργοστάσιο

Πόλωση που διατηρεί το αργό σκοινί μπαλωμάτων άξονα LC ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΌΣ άλτης/ίνα 980 της Panda 1060 1310 1550nm

Πόλωση που διατηρεί το αργό σκοινί μπαλωμάτων άξονα LC, ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΌΣ άλτης, ίνα 980,1060,1310,1550nm της Panda με τους συνδετήρες LC Πόλωση που διατηρεί το σκοινί 980,1060,1310,1550nm μπαλωμάτων του (PM) Οι μόλ... Διαβάστε περισσότερα
2019-08-26 15:52:43
Κίνα Πυρίτιο/θωρακισμένο καλώδιο 1-7 SMA905-SMA905 400µM 200-1100nm, οπτική ίνα σκοινιού Υ μπαλωμάτων ινών Energ φασματομέτρων εργοστάσιο

Πυρίτιο/θωρακισμένο καλώδιο 1-7 SMA905-SMA905 400µM 200-1100nm, οπτική ίνα σκοινιού Υ μπαλωμάτων ινών Energ φασματομέτρων

Πυρίτιο/θωρακισμένο καλώδιο 1-7 SMA905-SMA905 400µm 200-1100nm σκοινιού Υ μπαλωμάτων ινών Energ Εφαρμογή: Οπτικά πειράματα εφαρμογών στη μέτρηση Ιατρική ελαφριά συσκευή ανίχνευσης Βιομηχανικό πυρίτιο, υγρός, φα... Διαβάστε περισσότερα
2019-08-01 16:50:24
Κίνα Σκοινιά SMA905 μπαλωμάτων ινών λέιζερ/ενέργειας/πυριτίου σε SMA905 100µM, άλτης SMA906-SMA906 ινών χαλαζία εργοστάσιο

Σκοινιά SMA905 μπαλωμάτων ινών λέιζερ/ενέργειας/πυριτίου σε SMA905 100µM, άλτης SMA906-SMA906 ινών χαλαζία

Σκοινιά SMA905 μπαλωμάτων ινών πυριτίου σε SMA905 100µm Εφαρμογή: Οπτικά πειράματα εφαρμογών στη μέτρηση Ιατρική ελαφριά συσκευή ανίχνευσης Βιομηχανικό πυρίτιο, υγρός, φασματικό ανίχνευση Δοκιμή ασφαλείας των τ... Διαβάστε περισσότερα
2019-08-01 16:50:24
Κίνα Σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών lc-LC/άλτης με εύκαμπτες 90 μπότες γωνίας βαθμού εργοστάσιο

Σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών lc-LC/άλτης με εύκαμπτες 90 μπότες γωνίας βαθμού

Οπτικών Ινών LC / LC patchcords / jumper / καλώδιο με εύκαμπτες γωνίες 90dgree, simplex ή duplex Εφαρμογή: Εξοπλισμός δοκιμών FTTX + LAN Οπτική ίνα CATV Οπτικό σύστημα επικοινωνίας Τηλεπικοινωνία Προσδιορισμός: ... Διαβάστε περισσότερα
2019-08-01 15:28:34
Κίνα Διπλός Sc στο Sc ινών άλτης τρόπου μπαλωμάτων ενιαίος με θωρακισμένο SC/UPC σε ODVA/SC UPC εργοστάσιο

Διπλός Sc στο Sc ινών άλτης τρόπου μπαλωμάτων ενιαίος με θωρακισμένο SC/UPC σε ODVA/SC UPC

Υπαίθριο ODVA/SC στο ενιαίο πρότυπο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc 2fiber με θωρακισμένο ξεσπά Περιγραφή: ODVA-υποχωρητικοί συνδετήρες συγκεκριμένα για τις σκληρές εφαρμογές περιβάλλοντος, όπως WiMax, η μακρ... Διαβάστε περισσότερα
2019-05-15 10:29:51
Κίνα Θωρακισμένο σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων οπτικών ινών Fullaxs στο διπλό καλώδιο οπτικών ινών DLC εργοστάσιο

Θωρακισμένο σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων οπτικών ινών Fullaxs στο διπλό καλώδιο οπτικών ινών DLC

Οπτικών ινών θωρακισμένο σκοινί μπαλωμάτων Fullaxs DLC σε DLC διπλό Περιγραφή: Να ικανοποιήσει τις ανάγκες της επόμενης γενιάς WiMax και της μακροπρόθεσμης ίνας εξέλιξης (LTE) στο σχέδιο σύνδεσης του (FTTA) κερ... Διαβάστε περισσότερα
2019-05-14 21:59:01
Κίνα Ενιαίο πρότυπο σκοινί υπαίθριο ODVA μπαλωμάτων οπτικών ινών σε LC διπλό LC/UPC σε ODVA/LC UPC εργοστάσιο

Ενιαίο πρότυπο σκοινί υπαίθριο ODVA μπαλωμάτων οπτικών ινών σε LC διπλό LC/UPC σε ODVA/LC UPC

Υπαίθριο ODVA στη διπλή ενιαία πρότυπη οπτική ίνα LC patchcord με θωρακισμένο ξεσπά Περιγραφή προϊόντων Για τη σύνδεση οπτικής ίνας, η διπλή διεπαφή LC του συστήματος συνδετήρων περιλαμβάνει έναν βιομηχανικά τυ... Διαβάστε περισσότερα
2019-05-14 21:57:42
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|