Co. Blueto Electronics&Communication Dongguan, ΕΠΕ

 

Υψηλός - ποιότητα, καλύτερη υπηρεσία, λογική τιμή.

Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Λειτουργική μονάδα Πομποδέκτης SFP

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
Είμαι Online Chat Now

Λειτουργική μονάδα Πομποδέκτης SFP

(37)
Κίνα Ενεργό οπτικό καλώδιο 3m, 10m, 50m OM3 OM2 AOC 25G SFP28 εργοστάσιο

Ενεργό οπτικό καλώδιο 3m, 10m, 50m OM3 OM2 AOC 25G SFP28

συμβατό ενεργό οπτικό καλώδιο Cisco/ιουνίπερος καλωδίων 40G QSFP+ AOC ΣΥΜΒΑΤΌ HW, H3C, CISCO, ZTE, ΙΟΥΝΊΠΕΡΟΣ, NOKIA, Κ.ΛΠ. Περιγραφή προϊόντων Η οικογένεια SFP28-25G-AOCxM είναι ενεργά οπτικά καλώδια το (AOC) ... Διαβάστε περισσότερα
2019-09-04 16:50:11
Κίνα 40G QSFP+ στο συμβατό ενεργό οπτικό καλώδιο Cisco/ιουνίπερος 3meters καλωδίων 4SFP+ AOC εργοστάσιο

40G QSFP+ στο συμβατό ενεργό οπτικό καλώδιο Cisco/ιουνίπερος 3meters καλωδίων 4SFP+ AOC

συμβατό ενεργό οπτικό καλώδιο Cisco/ιουνίπερος καλωδίων 40G QSFP+ AOC ΣΥΜΒΑΤΌ HW, H3C, CISCO, ZTE, ΙΟΥΝΊΠΕΡΟΣ, NOKIA, Κ.ΛΠ. Περιγραφή προϊόντων Ηλεκτρική διεπαφή υποχωρητική στο συνδετήρα QSFP+ (sff-8436) και τ... Διαβάστε περισσότερα
2019-09-04 15:59:50
Κίνα Ενεργό οπτικό καλώδιο 40G QSFP σε 4 SFP+ AOC 3M, 40G QSFP+ AOC συμβατό με το διακόπτη Juniper/D-link/Cisco/Huawei εργοστάσιο

Ενεργό οπτικό καλώδιο 40G QSFP σε 4 SFP+ AOC 3M, 40G QSFP+ AOC συμβατό με το διακόπτη Juniper/D-link/Cisco/Huawei

Ενεργό οπτικό καλώδιο 40G QSFP σε 4 SFP+ AOC 3M, 40G QSFP+ AOC ΣΥΜΒΑΤΌ HW, H3C, CISCO, ZTE, ΙΟΥΝΊΠΕΡΟΣ, NOKIA, Κ.ΛΠ. Περιγραφή προϊόντων Ηλεκτρική διεπαφή υποχωρητική στο συνδετήρα QSFP+ (sff-8436) και τους συν... Διαβάστε περισσότερα
2019-09-04 15:57:15
Κίνα Ενεργό οπτικό καλώδιο OM2 10M AOC 56G QSFP+to QSFP+ εργοστάσιο

Ενεργό οπτικό καλώδιο OM2 10M AOC 56G QSFP+to QSFP+

QSFP+ σε QSFP+ ενεργό οπτικό καλώδιο OM2 AOC 56G ΣΥΜΒΑΤΌ HW, H3C, CISCO, ZTE, ΙΟΥΝΊΠΕΡΟΣ, NOKIA, Κ.ΛΠ. Περιγραφή προϊόντων οι σειρές 56G QSFP+ AOC είναι ενεργά οπτικά καλώδια το (AOC) που επιτρέπουν την αμφίδρο... Διαβάστε περισσότερα
2019-08-26 23:19:05
Κίνα ενεργό οπτικό καλώδιο OM3 100M 56G QSFP+to QSFP AOC εργοστάσιο

ενεργό οπτικό καλώδιο OM3 100M 56G QSFP+to QSFP AOC

ενεργό οπτικό καλώδιο OM3 100M 56G QSFP+ AOC ΣΥΜΒΑΤΌ HW, H3C, CISCO, ZTE, ΙΟΥΝΊΠΕΡΟΣ, NOKIA, Κ.ΛΠ. Περιγραφή προϊόντων οι σειρές 56G QSFP+ AOC είναι ενεργά οπτικά καλώδια το (AOC) που επιτρέπουν την αμφίδρομη μ... Διαβάστε περισσότερα
2019-08-26 22:40:38
Κίνα Ενεργός κατασκευή καλωδίων ινών οπτικών καλωδίων QSFP28-4SFP28 AOC 100G εργοστάσιο

Ενεργός κατασκευή καλωδίων ινών οπτικών καλωδίων QSFP28-4SFP28 AOC 100G

Ενεργό καλώδιο ινών οπτικών καλωδίων QSFP28-4SFP28 AOC 100G ΣΥΜΒΑΤΌ HW, H3C, CISCO, ZTE, ΙΟΥΝΊΠΕΡΟΣ, NOKIA, Κ.ΛΠ. Περιγραφή προϊόντων Qsfp28-4sfp28-AOC ενεργό οπτικό καλώδιο, που ενσωματώνονται τέσσερα κανάλια ... Διαβάστε περισσότερα
2019-08-26 21:23:57
Κίνα Ενεργό οπτικό καλώδιο 100G QSFP28 σε 50meters 4SFP+AOC OM3, 100meters εργοστάσιο

Ενεργό οπτικό καλώδιο 100G QSFP28 σε 50meters 4SFP+AOC OM3, 100meters

100G QSFP28 σε ενεργό 50meters οπτικών καλωδίων 4SFP+AOC OM3, 100meters ΣΥΜΒΑΤΌ HW, H3C, CISCO, ZTE, ΙΟΥΝΊΠΕΡΟΣ, NOKIA, Κ.ΛΠ. Χαρακτηριστικά γνωρίσματα RoHS υποχωρητικό Θερμοκρασία περίπτωσης λειτουργίας: 0~70... Διαβάστε περισσότερα
2019-08-26 17:32:19
Κίνα Συμβατό SFP ιουνιπέρων QSFP28 σε QSFP28 AOC πομποδεκτών της Cisco κέντρο δεδομένων 10M, 15M οπτικών καλωδίων ενότητας 100G ενεργό εργοστάσιο

Συμβατό SFP ιουνιπέρων QSFP28 σε QSFP28 AOC πομποδεκτών της Cisco κέντρο δεδομένων 10M, 15M οπτικών καλωδίων ενότητας 100G ενεργό

ενεργό κέντρο δεδομένων 10M, 15M οπτικών καλωδίων 100G QSFP28 σε QSFP28 AOC Συμβατός ιουνίπερος, Cisco, Huawei, κ.λπ. Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: Πλήρης-διπλό ενεργό οπτικό καλώδιο τέσσερις-καναλιών Ικανότητα ... Διαβάστε περισσότερα
2019-08-26 17:04:49
Κίνα Ο ιουνίπερος/η Cisco/Huawei συμβατό 10G SFP+to SFP+ DAC άμεσο συνδέει τον παθητικό χαλκό 1m, 2m καλωδίων εργοστάσιο

Ο ιουνίπερος/η Cisco/Huawei συμβατό 10G SFP+to SFP+ DAC άμεσο συνδέει τον παθητικό χαλκό 1m, 2m καλωδίων

Ο ιουνίπερος/η Cisco/Huawei συμβατό 10G SFP+to SFP+ DAC άμεσο συνδέει τον παθητικό χαλκό 1m, 2m καλωδίων Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: Υποστήριξη για τα πολυ -πολυ-gigabit ποσοστά στοιχείων μέχρι 10.5Gbps Ποσοστά ... Διαβάστε περισσότερα
2019-08-01 17:14:17
Κίνα Συμβατό 100G QSFP28 σε QSFP28 AOC ιουνιπέρων ενεργό κέντρο δεδομένων 10M, 15M οπτικών καλωδίων της Cisco εργοστάσιο

Συμβατό 100G QSFP28 σε QSFP28 AOC ιουνιπέρων ενεργό κέντρο δεδομένων 10M, 15M οπτικών καλωδίων της Cisco

ενεργό κέντρο δεδομένων 10M, 15M οπτικών καλωδίων 100G QSFP28 σε QSFP28 AOC Συμβατός ιουνίπερος, Cisco, Huawei, κ.λπ. Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: Πλήρης-διπλό ενεργό οπτικό καλώδιο τέσσερις-καναλιών Ικανότητα ... Διαβάστε περισσότερα
2019-08-01 17:13:55
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|