Co. Blueto Electronics&Communication Dongguan, ΕΠΕ

 

Υψηλός - ποιότητα, καλύτερη υπηρεσία, λογική τιμή.

Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Pigtail

Ενιαία πρότυπη πλεξίδα οπτικών ινών/μονοκατευθυντικό APC SM SX πλεξίδων FC πρότυπο συνδετήρων

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
Είμαι Online Chat Now

Ενιαία πρότυπη πλεξίδα οπτικών ινών/μονοκατευθυντικό APC SM SX πλεξίδων FC πρότυπο συνδετήρων

Κίνα Ενιαία πρότυπη πλεξίδα οπτικών ινών/μονοκατευθυντικό APC SM SX πλεξίδων FC πρότυπο συνδετήρων προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Ενιαία πρότυπη πλεξίδα οπτικών ινών/μονοκατευθυντικό APC SM SX πλεξίδων FC πρότυπο συνδετήρων

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Blueto
Πιστοποίηση: CE/ROHS/ISO9001
Αριθμό μοντέλου: Simplex FC/APC SM

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: ουδέτερη συσκευασία
Χρόνος παράδοσης: 3-5workig ημέρες
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 20000 κομμάτια την εβδομάδα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Χρώμα καλωδίων: πράσινο Αρίθμηση ινών: 1
Τύπος Conector: UPC ή APC Τύπος Fiber: SM ή ΚΚ
Πρότυπο συνδετήρων: SC, ST, FC, LC, Κ.ΛΠ.

Ενιαίες πρότυπες μονοκατευθυντικές πλεξίδες οπτικών ινών FC/APC

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια
Υψηλή πυκνή σύνδεση, εύκολη για τη λειτουργία
Υψηλές αξιοπιστία και σταθερότητα

Αγαθό στην επανάληψη και την ανταλλαξιμότητα.

Εφαρμογή:

Εξοπλισμός δοκιμής
FTTX+LAN
Οπτική ίνα CATV
Σύστημα οπτικών επικοινωνιών
Τηλεπικοινωνίες

 

Τεχνικός δείκτης
ΣΤΟΙΧΕΙΟ
ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΣ
Τύπος συνδετήρων
LC/UPC (APC), SC/UPC (APC), FC/UPC (APC), ST/UPC. Προαιρετικός
Τρόπος ινών
Single-mode, G.652.D
Λειτουργούν μήκος κύματος
1310, 1550nm
Μήκος κύματος δοκιμής
1310,1550nm
Απώλεια εισαγωγής
<>
Επιστροφής απώλεια
>=50DB (PC & UPC). >=60Db (APC)
Επανάληψη
<>
Ανταλλαξιμότητα
<>
Διάρκεια
<>
Μήκος ινών
1m, 2m ..... οποιοδήποτε μήκος προαιρετικό.
Μήκος και ανοχή
10cm
Λειτουργούσα θερμοκρασία
-40C ~ +85C
Θερμοκρασία αποθήκευσης
-40C ~ +85C

 

 

Ενιαία πρότυπη πλεξίδα οπτικών ινών/μονοκατευθυντικό APC SM SX πλεξίδων FC πρότυπο συνδετήρων

Ενιαία πρότυπη πλεξίδα οπτικών ινών/μονοκατευθυντικό APC SM SX πλεξίδων FC πρότυπο συνδετήρων

Ενιαία πρότυπη πλεξίδα οπτικών ινών/μονοκατευθυντικό APC SM SX πλεξίδων FC πρότυπο συνδετήρων

Στοιχεία επικοινωνίας
Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms.Jonay Xie

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)