Co. Blueto Electronics&Communication Dongguan, ΕΠΕ

 

Υψηλός - ποιότητα, καλύτερη υπηρεσία, λογική τιμή.

Σπίτι
Προϊόντα
Περίπου εμείς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Pigtail

Ενιαία πρότυπη πλεξίδα οπτικών ινών/μονοκατευθυντικό APC SM SX πλεξίδων FC πρότυπο συνδετήρων

Ενιαία πρότυπη πλεξίδα οπτικών ινών/μονοκατευθυντικό APC SM SX πλεξίδων FC πρότυπο συνδετήρων

Single Model Fiber Optic Pigtail / Simplex Pigtail FC APC SM SX Connector Model
Single Model Fiber Optic Pigtail / Simplex Pigtail FC APC SM SX Connector Model

Μεγάλες Εικόνας :  Ενιαία πρότυπη πλεξίδα οπτικών ινών/μονοκατευθυντικό APC SM SX πλεξίδων FC πρότυπο συνδετήρων Καλύτερη τιμή

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Blueto
Πιστοποίηση: CE/ROHS/ISO9001
Αριθμό μοντέλου: Simplex FC/APC SM
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: ουδέτερη συσκευασία
Χρόνος παράδοσης: 3-5workig ημέρες
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 20000 κομμάτια την εβδομάδα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Χρώμα καλωδίων: πράσινο Αρίθμηση ινών: 1
Τύπος Conector: UPC ή APC Τύπος Fiber: SM ή ΚΚ
Πρότυπο συνδετήρων: SC, ST, FC, LC, Κ.ΛΠ.
Υψηλό φως:

καλώδιο οπτικών ινών πλεξίδων

,

Οπτικών ινών Ferrule

Ενιαίες πρότυπες μονοκατευθυντικές πλεξίδες οπτικών ινών FC/APC

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια
Υψηλή πυκνή σύνδεση, εύκολη για τη λειτουργία
Υψηλές αξιοπιστία και σταθερότητα

Αγαθό στην επανάληψη και την ανταλλαξιμότητα.

Εφαρμογή:

Εξοπλισμός δοκιμής
FTTX+LAN
Οπτική ίνα CATV
Σύστημα οπτικών επικοινωνιών
Τηλεπικοινωνίες

 

Τεχνικός δείκτης
ΣΤΟΙΧΕΙΟ
ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΣ
Τύπος συνδετήρων
LC/UPC (APC), SC/UPC (APC), FC/UPC (APC), ST/UPC. Προαιρετικός
Τρόπος ινών
Single-mode, G.652.D
Λειτουργούν μήκος κύματος
1310, 1550nm
Μήκος κύματος δοκιμής
1310,1550nm
Απώλεια εισαγωγής
<>
Επιστροφής απώλεια
>=50DB (PC & UPC). >=60Db (APC)
Επανάληψη
<>
Ανταλλαξιμότητα
<>
Διάρκεια
<>
Μήκος ινών
1m, 2m ..... οποιοδήποτε μήκος προαιρετικό.
Μήκος και ανοχή
10cm
Λειτουργούσα θερμοκρασία
-40C ~ +85C
Θερμοκρασία αποθήκευσης
-40C ~ +85C

 

 

Ενιαία πρότυπη πλεξίδα οπτικών ινών/μονοκατευθυντικό APC SM SX πλεξίδων FC πρότυπο συνδετήρων 0

Ενιαία πρότυπη πλεξίδα οπτικών ινών/μονοκατευθυντικό APC SM SX πλεξίδων FC πρότυπο συνδετήρων 1

Ενιαία πρότυπη πλεξίδα οπτικών ινών/μονοκατευθυντικό APC SM SX πλεξίδων FC πρότυπο συνδετήρων 2

Στοιχεία επικοινωνίας
Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms.Jonay Xie

Τηλ.:: +8615913723243

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς