Co. Blueto Electronics&Communication Dongguan, ΕΠΕ

 

Υψηλός - ποιότητα, καλύτερη υπηρεσία, λογική τιμή.

Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Pigtail

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών Pigtail

(18)
Κίνα SC/APC 12 ενιαίο πρότυπο ινών Corning πλεξίδων οπτικών ινών χρωμάτων εργοστάσιο

SC/APC 12 ενιαίο πρότυπο ινών Corning πλεξίδων οπτικών ινών χρωμάτων

Ενιαίο πρότυπο ινών Corning πλεξίδων οπτικών ινών SC/APC 12colors Περιγραφή προϊόντων Οι πλεξίδες ινών είναι κοντή οπτική ίνα που συνδέεται μόνιμα με μια πηγή, τον ανιχνευτή ή άλλη συσκευή οπτικών ινών από τη μ... Διαβάστε περισσότερα
2019-08-01 16:53:22
Κίνα Ενιαίο πρότυπο καλώδιο 0.9mm οπτικών ινών πλεξίδων σφιχτά APC 12 Sc απομονωτών χρώματα εργοστάσιο

Ενιαίο πρότυπο καλώδιο 0.9mm οπτικών ινών πλεξίδων σφιχτά APC 12 Sc απομονωτών χρώματα

12 χρώματα 12 οπτικοί συνδετήρες 0.9mm πλεξίδων SC/APC ινών ινών σφιχτός απομονωτής Περιγραφή προϊόντων Οι πλεξίδες ινών είναι κοντή οπτική ίνα που συνδέεται μόνιμα με μια πηγή, τον ανιχνευτή ή άλλη συσκευή οπτ... Διαβάστε περισσότερα
2019-07-15 11:01:18
Κίνα Ενιαία πρότυπη πλεξίδα οπτικών ινών/μονοκατευθυντικό APC SM SX πλεξίδων FC πρότυπο συνδετήρων εργοστάσιο

Ενιαία πρότυπη πλεξίδα οπτικών ινών/μονοκατευθυντικό APC SM SX πλεξίδων FC πρότυπο συνδετήρων

Ενιαίες πρότυπες μονοκατευθυντικές πλεξίδες οπτικών ινών FC/APC Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια Υψηλή πυκνή σύνδεση, εύκολη για τη λειτουργία Υψηλές αξιοπιστία και ... Διαβάστε περισσότερα
2019-03-07 10:23:00
Κίνα FC πολυ πρότυπο καλωδίων οπτικών ινών πλεξίδων UPC/πλεξίδα μονοκατευθυντικό FC ΚΚ SX εργοστάσιο

FC πολυ πρότυπο καλωδίων οπτικών ινών πλεξίδων UPC/πλεξίδα μονοκατευθυντικό FC ΚΚ SX

Πολυ πρότυπες μονοκατευθυντικές πλεξίδες οπτικών ινών FC/UPC Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια Υψηλή πυκνή σύνδεση, εύκολη για τη λειτουργία Υψηλές αξιοπιστία και στα... Διαβάστε περισσότερα
2019-03-07 10:23:00
Κίνα LC/APC ενιαία οπτική ίνα πλεξίδων τρόπου για τη οπτική ίνα CATV εργοστάσιο

LC/APC ενιαία οπτική ίνα πλεξίδων τρόπου για τη οπτική ίνα CATV

Μονοκατευθυντικές πλεξίδες ινών opticLC/APC Singmodel Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια Υψηλή πυκνή σύνδεση, εύκολη για τη λειτουργία Υψηλές αξιοπιστία και σταθερότητ... Διαβάστε περισσότερα
2019-03-07 10:23:00
Κίνα Ενιαίος τρόπος πλεξίδων οπτικών ινών FC OM4 με την υψηλή επιστροφής απώλεια εργοστάσιο

Ενιαίος τρόπος πλεξίδων οπτικών ινών FC OM4 με την υψηλή επιστροφής απώλεια

Simplex πλεξίδων οπτικών ινών ST/APC Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια Υψηλή πυκνή σύνδεση, εύκολη για τη λειτουργία Υψηλές αξιοπιστία και σταθερότητα Αγαθό στην επαν... Διαβάστε περισσότερα
2019-03-07 10:23:00
Κίνα APC του ST πλεξίδα UPC οπτικών ινών/APC συνδετήρας 1310 - λειτουργούν μήκος κύματος 1550nm εργοστάσιο

APC του ST πλεξίδα UPC οπτικών ινών/APC συνδετήρας 1310 - λειτουργούν μήκος κύματος 1550nm

Simplex πλεξίδων οπτικών ινών ST/APC Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια Υψηλή πυκνή σύνδεση, εύκολη για τη λειτουργία Υψηλές αξιοπιστία και σταθερότητα Αγαθό στην επαν... Διαβάστε περισσότερα
2019-03-07 10:23:00
Κίνα APC ενιαία πρότυπη πλεξίδα οπτικών ινών, APC SM Ferrule οπτικών ινών εργοστάσιο

APC ενιαία πρότυπη πλεξίδα οπτικών ινών, APC SM Ferrule οπτικών ινών

Ferrule οπτικών ινών APC ενιαία πρότυπη πλεξίδα Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: Συμμορφωμένος με το IEC, GR-326-ΠΥΡΉΝΑΣ Telcordia, YD-τ 1272.3-2005, πρότυπα. Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια Υψηλή ... Διαβάστε περισσότερα
2019-03-07 10:23:00
Κίνα Ενιαία πλεξίδα τρόπου συνήθειας/πλεξίδα ST μονοκατευθυντικό ST/υψηλές αξιοπιστία/σταθερότητα UPC εργοστάσιο

Ενιαία πλεξίδα τρόπου συνήθειας/πλεξίδα ST μονοκατευθυντικό ST/υψηλές αξιοπιστία/σταθερότητα UPC

Simplex πλεξίδων του ST οπτικών ινών, πλεξίδα ST/UPC sx Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια Υψηλή πυκνή σύνδεση, εύκολη για τη λειτουργία Υψηλές αξιοπιστία και σταθερότ... Διαβάστε περισσότερα
2019-03-07 10:23:00
Κίνα Σκοινί FC UPC 24 δέσμη 24 μπαλωμάτων πλεξίδων υψηλής δύναμης ινών χρώματα με το συνδετήρα FC εργοστάσιο

Σκοινί FC UPC 24 δέσμη 24 μπαλωμάτων πλεξίδων υψηλής δύναμης ινών χρώματα με το συνδετήρα FC

Πλεξίδες ενιαίο SM δεσμών 24colors FC UPC οπτικών ινών 24fiber Εφαρμογή: Εξοπλισμός δοκιμής FTTX+LAN Οπτική ίνα CATV Σύστημα οπτικών επικοινωνιών Τηλεπικοινωνίες Προδιαγραφή: Παράμετρος Μονάδα FC, SC, LC ST, MU ... Διαβάστε περισσότερα
2019-03-07 10:23:00
Page 1 of 2|< 1 2 >|