Co. Blueto Electronics&Communication Dongguan, ΕΠΕ

 

Υψηλός - ποιότητα, καλύτερη υπηρεσία, λογική τιμή.

Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Splitter

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών Splitter

(13)
Κίνα Singlemode Οπτικός σύνδεσμος οπτικών ινών CWDM LGX 1310/1550 Nm Υλικά αλουμινίου εργοστάσιο

Singlemode Οπτικός σύνδεσμος οπτικών ινών CWDM LGX 1310/1550 Nm Υλικά αλουμινίου

Οπτικός διαχωριστής οπτικών ινών Singlemode Πρότυπος σύνδεσμος CWDM LGX 1310/1550 nm SC / APC Το στοιχείο φίλτρου WDM βασίζεται σε αποδεδειγμένη τεχνολογία λεπτής μεμβράνης, ακριβώς όπως η συσκευή CWDM. Και μπο... Διαβάστε περισσότερα
2019-03-07 11:23:16
Κίνα 980/1550 Διαχωριστής καλωδίων οπτικών ινών Μικροεπεξεργαστής Singlemode 2 * 2 Ζεύκτης εργοστάσιο

980/1550 Διαχωριστής καλωδίων οπτικών ινών Μικροεπεξεργαστής Singlemode 2 * 2 Ζεύκτης

980/1550 WDM οπτικών ινών, μικρογραφημένοι ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΌΣ singlemode συνδετήρες συζευκτήρων FC/APC οπτικών ινών 2*2 WDM επισκόπηση τμημάτων: WDM φίλτρων το τμήμα είναι βασισμένο στην αποδεδειγμένη λεπτή τεχνολογί... Διαβάστε περισσότερα
2019-03-07 11:23:16
Κίνα 1310/1490/1550 Φίλτρο διαχωριστή οπτικών ινών σύνδεσης φίλτρου SC / APC συσκευής WDM εργοστάσιο

1310/1490/1550 Φίλτρο διαχωριστή οπτικών ινών σύνδεσης φίλτρου SC / APC συσκευής WDM

1310/1490/1550 Φίλτρο σύνδεσης SC / APC συσκευής WDM 1310/1490/1550 συσκευές WDM που βασίζονται στην τεχνολογία φίλτρων λεπτού υμενίου σχεδιάζονται για να ανταποκρίνονται στις ειδικές απαιτήσεις της αγοράς FTTP... Διαβάστε περισσότερα
2019-03-07 11:23:16
Κίνα 980/1550 Διαχωριστής οπτικών ινών WDM Τύπος απλού τύπου PM με συνδέσεις FC / APC εργοστάσιο

980/1550 Διαχωριστής οπτικών ινών WDM Τύπος απλού τύπου PM με συνδέσεις FC / APC

980/1550 WDM οπτικών ινών ενιαίο πρότυπο, ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΌΣ τύπος. με τους συνδετήρες FC/APC WDM επισκόπηση τμημάτων: WDM φίλτρων το τμήμα είναι βασισμένο στην αποδεδειγμένη λεπτή τεχνολογία, ακριβώς ίδια με τη συσκ... Διαβάστε περισσότερα
2019-03-07 11:23:16
Κίνα CWDM Διαχωριστής οπτικών ινών Plc με πακέτο ABS 2/4/8/16 Channel Mux / Demux εργοστάσιο

CWDM Διαχωριστής οπτικών ινών Plc με πακέτο ABS 2/4/8/16 Channel Mux / Demux

CWDM με τα ABS συσκευάζει το 2/4/8/16 κανάλι Mux/Demux Ο χονδροειδής πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος (CWDM Mux/Demux) χρησιμοποιεί την τεχνολογία επιστρώματος λεπτών ταινιών και το ιδιόκτητο σχέδιο της συ... Διαβάστε περισσότερα
2019-03-07 11:23:16
Κίνα Θραύστης οπτικών ινών χρώματος Aqua/συζευκτήρας 1*3 FBT LC UPC OM3 ΚΚ ABS κιβώτιο εργοστάσιο

Θραύστης οπτικών ινών χρώματος Aqua/συζευκτήρας 1*3 FBT LC UPC OM3 ΚΚ ABS κιβώτιο

ΚΚ συζευκτήρων LC/UPC OM3 οπτικών ινών 1*3 FBT με το κιβώτιο ABS Εισαγωγή: Ο οπτικός συζευκτήρας είναι μια οπτική συσκευή που συνδυάζει ή χωρίζει τη δύναμη από τις οπτικές ίνες. Ο οπτικός θραύστης διαιρεί το φω... Διαβάστε περισσότερα
2019-03-07 10:23:00
Κίνα Πολυ πρότυποι συνδετήρες συζευκτήρων LC/UPC OM3 θραυστών 1*4 FBT οπτικών ινών με το κιβώτιο ABS εργοστάσιο

Πολυ πρότυποι συνδετήρες συζευκτήρων LC/UPC OM3 θραυστών 1*4 FBT οπτικών ινών με το κιβώτιο ABS

Συνδετήρες συζευκτήρων LC/UPC οπτικών ινών 1*4 FBT με το πολυ πρότυπο κιβωτίων ABS, Εισαγωγή: Ο οπτικός συζευκτήρας είναι μια οπτική συσκευή που συνδυάζει ή χωρίζει τη δύναμη από τις οπτικές ίνες. Ο οπτικός θρα... Διαβάστε περισσότερα
2019-03-07 10:23:00
Κίνα θραύστης οπτικών ινών 1*N FBT/συνδετήρες συζευκτήρων 1x8 LC UPC οπτικών ινών με το κιβώτιο ABS εργοστάσιο

θραύστης οπτικών ινών 1*N FBT/συνδετήρες συζευκτήρων 1x8 LC UPC οπτικών ινών με το κιβώτιο ABS

Συζευκτήρας 1*8 FBT με τους χαμηλούς συνδετήρες απώλειας LC UPC εισαγωγής με το κιβώτιο ABS Εισαγωγή: Ο οπτικός συζευκτήρας είναι μια οπτική συσκευή που συνδυάζει ή χωρίζει τη δύναμη από τις οπτικές ίνες. Ο οπτ... Διαβάστε περισσότερα
2019-03-07 10:23:00
Κίνα 1x32 θραύστης οπτικών ινών/συζευκτήρας PLC/συνδετήρας θραυστών LC UPC LC με το μίνι σωλήνα εργοστάσιο

1x32 θραύστης οπτικών ινών/συζευκτήρας PLC/συνδετήρας θραυστών LC UPC LC με το μίνι σωλήνα

1x32 συνδετήρας συζευκτήρων LC/UPC PLC οπτικής ίνας με το μίνι σωλήνα Περιγραφή Ο επίπεδος ελαφρύς θραύστης κυκλωμάτων κυμάτων (PLC) είναι ένας τύπος οπτικής διοικητικής συσκευής δύναμης που κατασκευάζεται χρησ... Διαβάστε περισσότερα
2019-03-07 10:23:00
Κίνα Συζευκτήρας Sc συνδετήρων Sc UPC θραυστών καλωδίων οπτικών ινών PLC 1*32/θραυστών σκοινιού εργοστάσιο

Συζευκτήρας Sc συνδετήρων Sc UPC θραυστών καλωδίων οπτικών ινών PLC 1*32/θραυστών σκοινιού

Συνδετήρας 1x32 θραυστών SC/UPC PLC οπτικών ινών με το μίνι σωλήνα Περιγραφή Ο επίπεδος ελαφρύς θραύστης κυκλωμάτων κυμάτων (PLC) είναι ένας τύπος οπτικής διοικητικής συσκευής δύναμης που κατασκευάζεται χρησιμο... Διαβάστε περισσότερα
2019-03-07 10:23:00
Page 1 of 2|< 1 2 >|