Co. Blueto Electronics&Communication Dongguan, ΕΠΕ

 

Υψηλός - ποιότητα, καλύτερη υπηρεσία, λογική τιμή.

Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Εξασθένηση

Απινιδωτής Οπτικών Ινών SC SC LC Connector Κίτρινο χρώμα

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
Είμαι Online Chat Now

Απινιδωτής Οπτικών Ινών SC SC LC Connector Κίτρινο χρώμα

Κίνα Απινιδωτής Οπτικών Ινών SC SC LC Connector Κίτρινο χρώμα προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Απινιδωτής Οπτικών Ινών SC SC LC Connector Κίτρινο χρώμα

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Blueto
Πιστοποίηση: ROHS
Αριθμό μοντέλου: Ευθύγραμμο FC/UPC

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 5
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: πλαστική σακούλα
Χρόνος παράδοσης: 3-5working ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 10000pcs/week
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Υλικό: Πλαστικό Χρώμα καλωδίων: κίτρινο
μοντέλο: SM

Ενσωματωμένος απινιδωτής οπτικών ινών SC LC ST FC Connector

Το Attenuator οπτικών ινών είναι ένα εξάρτημα εγκατεστημένο σε ένα σύστημα μετάδοσης οπτικών ινών που μειώνει την ισχύ του οπτικού σήματος.
Συχνά χρησιμοποιείται για να περιορίσει την οπτική ισχύ που λαμβάνεται από τον ανιχνευτή φωτογραφιών εντός των ορίων του οπτικού δέκτη.

Χαρακτηριστικά:
Χαμηλή οπίσθια αντανάκλαση και χαμηλή PDL
Αξία εξασθένησης υψηλής ακρίβειας
Έλεγχος ακριβείας του εύρους εξασθένησης
Ευρύ φάσμα εξασθένησης
Ακρίβεια κεραμικού καλωδίου
FC, SC, ST, LC ... προαιρετικά
Πλαστικό ή μεταλλικό υλικό περιβλήματος

Εφαρμογή:
Fiber οπτικό τηλεπικοινωνιακό σύστημα
Οπτική καλωδιακή καλωδιακή τηλεόραση
Οπτικός αισθητήρας οπτικών ινών
Εξοπλισμός δοκιμών

Προσδιορισμός:

Είδος Μονάδα Παράμετρος
Λειτουργικό μήκος κύματος nm SM: 1310 / 1550nm ΜΜ: 850 / 1300nm
Περιοχή εξασθένησης dB 1-10dB (στάδιο 1dB), 15, 20, 25dB
Απώλεια επιστροφής dB PC: ≥50 UPC: ≥55 APC: ≥60
Ανοχή μετριασμού dB ≤ +/- 0,5 (1-10dB) ή ≤ +/- 1,0 (11-30dB)
Θερμοκρασία λειτουργίας ΝΤΟ -25 ° C ~ + 75 ° C
Θερμοκρασία αποθήκευσης ΝΤΟ -40 ° C ~ + 85 ° C

Στοιχεία επικοινωνίας
Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms.Jonay Xie

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)