Co. Blueto Electronics&Communication Dongguan, ΕΠΕ

 

Υψηλός - ποιότητα, καλύτερη υπηρεσία, λογική τιμή.

Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Pigtail

APC του ST πλεξίδα UPC οπτικών ινών/APC συνδετήρας 1310 - λειτουργούν μήκος κύματος 1550nm

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
Είμαι Online Chat Now

APC του ST πλεξίδα UPC οπτικών ινών/APC συνδετήρας 1310 - λειτουργούν μήκος κύματος 1550nm

Κίνα APC του ST πλεξίδα UPC οπτικών ινών/APC συνδετήρας 1310 - λειτουργούν μήκος κύματος 1550nm προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  APC του ST πλεξίδα UPC οπτικών ινών/APC συνδετήρας 1310 - λειτουργούν μήκος κύματος 1550nm

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Blueto
Πιστοποίηση: CE/ROHS/ISO9001
Αριθμό μοντέλου: ST/APC simplex

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 5pcs
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: ουδέτερη συσκευασία
Χρόνος παράδοσης: 3-5workig ημέρες
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 15000 τεμάχια ανά εβδομάδα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Χρώμα καλωδίων: Λευκό Αρίθμηση ινών: 1
Τύπος Conector: UPC ή APC Τύπος Fiber: SM ή ΚΚ
Πρότυπο συνδετήρων: SC, ST, FC, LC, Κ.ΛΠ.
Υψηλό φως:

pigtail fiber optic cable

,

fiber optic ferrule

Simplex πλεξίδων οπτικών ινών ST/APC

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια
Υψηλή πυκνή σύνδεση, εύκολη για τη λειτουργία
Υψηλές αξιοπιστία και σταθερότητα

Αγαθό στην επανάληψη και την ανταλλαξιμότητα.

Εφαρμογή:

Εξοπλισμός δοκιμής
FTTX+LAN
Οπτική ίνα CATV
Σύστημα οπτικών επικοινωνιών
Τηλεπικοινωνίες

 

Τεχνικός δείκτης
ΣΤΟΙΧΕΙΟ
ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΣ
Τύπος συνδετήρων
LC/UPC (APC), SC/UPC (APC), FC/UPC (APC), ST/UPC. Προαιρετικός
Τρόπος ινών
Single-mode, G.652.D
Λειτουργούν μήκος κύματος
1310, 1550nm
Μήκος κύματος δοκιμής
1310,1550nm
Απώλεια εισαγωγής
<>
Επιστροφής απώλεια
>=50DB (PC & UPC). >=60Db (APC)
Επανάληψη
<>
Ανταλλαξιμότητα
<>
Διάρκεια
<>
Μήκος ινών
1m, 2m ..... οποιοδήποτε μήκος προαιρετικό.
Μήκος και ανοχή
10cm
Λειτουργούσα θερμοκρασία
-40C ~ +85C
Θερμοκρασία αποθήκευσης
-40C ~ +85C

 

 

APC του ST πλεξίδα UPC οπτικών ινών/APC συνδετήρας 1310 - λειτουργούν μήκος κύματος 1550nm

APC του ST πλεξίδα UPC οπτικών ινών/APC συνδετήρας 1310 - λειτουργούν μήκος κύματος 1550nm

APC του ST πλεξίδα UPC οπτικών ινών/APC συνδετήρας 1310 - λειτουργούν μήκος κύματος 1550nm

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms.Jonay Xie

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)